Kariéra

CZSpeed.NET hledá spolupracovníky do firmy

Co vás čeká

Hledáme schopné kolegy pro spolupráci. Součástí vaší práce bude řešení technických záležitostí i drobná elektrotechnická a řemeslnická činnost. Převážně se jedná o instalaci a servis klientských přípojek k internetu. Pracovat budete s našimi novými i stávajícími zákazníky, kterým CZSpeed.NET poskytuje služby připojení k internetu nebo televizi. Naši zákazníci jsou převážně z Prahy a Středočeského kraje.

Hledáme právě vás?

Stojíme o lidi, na které se můžeme spolehnout – ať už se jedná o kvalitu odvedené práce nebo o dodržení dohodnutých termínů.
Jste samostatný, pečlivý a práce v tomto oboru vás baví nebo zajímá? Zdá se, že budete skvělou posilou našeho týmu.
Řidičský průkaz skupiny B je pro nás nezbytností. Nedíváme se jen na vzdělání, ale zajímají nás i zkušenosti, šikovnost a ochota se vzdělávat. Víme, že řadu věcí se můžete doučit v praxi.

Co nabízíme?

Přijmeme techniky bez ohledu na věk nebo vzdělání.
Zajímavé ohodnocení podle odvedené práce. Výši odměny tedy můžete ovlivnit vy sami.
Chcete se dozvědět něco nového a posunout svoje znalosti? U nás dostanete skvělou příležitost dál se rozvíjet.
Flexibilní pracovní doba.
Služební automobil, telefon, notebook
Příspěvek na oblečení
Realizace kurzu výškových prací