CZS14 rekonstruováno, nová pražská čísla k dispozici

Výměna antény na CZS14(Ciolkovského – východ 2,4G) výrazně zvýsila kvalitu připojení všem na tomto bodě.
Havel nedávno releasoval novou řadu pražských telefonních čísel 245 008 xxx, takže jsou teď k výběru velmi zajímavá čísla, zabral jsem 3 pro další zájemce o instalaci VoIP od nás, a to s koncovkami 444, 345 a 045. Takže pokud o VoIP uvažujete, je asi vhodná chvíle si vybrat číslo, dokud jsou nějaká snadno pamatovatelná 🙂 Link na registraci po rozkliknutí článku. Pokud máte zájem i o dodání a nastavení telefonu, kontaktujte nás. Samotná registrace čísla stojí 1 Kč a je podmíněna koupí alespoň 119 Kč kreditu.

Registrace čísel ZDE

Reference

Léta jsem se trápil špatným a drahým připojením od mobilního operátora. Teď s CZSpeed.NET máme velice rychlé připojení k internetu a navíc za rozumnou cenu. I po letech jsem moc rád za naši spolupráci. Ušetřili mi spoustu času a nervů.

David

Když jsem se stěhoval do Bažantnice, přál jsem si, aby zde byl skutečně vysokorychlostní internet. Vždy jsem se trápil s připojením okolo 20 Mbps, kde byl občas problém se stažením větších souborů či synchronizací dat v cloudu. Po zjištění možností připojení, jsem oslovil společnost czspeed.net, která začala ihned jednat a dokázala vytvořit skutečné vysokorychlostní připojení za výbornou cenu. Děkuji!

Jiří

Mapa pokrytí

Dostupnost našich služeb, ve vaší lokalitě si můžete orientačně ověřit v naší mapě pokrytí, kterou pravidelně aktualizujeme.