INDOŠ skončil..

Tedy podle webu Indos.cz stále něco pod tímto názvem funguje, ale podstatná část, tedy společný nákup konektivity Ministerstvem školství od O2, dříve Telecom, byl ukončen k 31.10.2007. Tím fakticky padá monopol dominatního operátora na poskytování internetu základním a středním školám. Kolik státních miliónů mohlo být ušetřeno, kdyby stát šel rovnou cestou příspěvku školám a volbu providera i hardwarového a softwarového řešení(které bylo plošně postaveno na platformě Windows a jeho plošným dodavatelem byla jedna počítačová společnost) nechal na nich, těžko odhadovat. Jisté je, že takové řešení by bylo transparentnější a podpořilo by hospodářskou soutěž v tomto tržním segmentu. Nám se podařilo zatím připojit 2 bývalé nucené klienty dominantního operátora, které jsme oslovili individuálně. Nyní přišel čas naší zvýhodněnou nabídku pro školy zveřejnit, jste-li zástupci státní či nestátní vzdělávací instituce, čtěte dále..

Služby školám poskytujeme zásadně na technologii 5,4GHz, obvykle pro každou školu vybudujeme vyhrazený link pro maximální kvalitu služeb, přičemž škola platí jen svou stranu spoje. Zřizovací náklady se tak pohybují okolo 5000 Kč za přípojku, měsíční poplatky začínaji na 500 Kč bez DPH.
Nabídka pro školy vychází z naší standartní ceníkové nabídky, kdy k tarifům 5GHz Standard a vyšším dostane škola vždy 1mbit v obou směrech zdarma. Rychlost tarifu standard je tedy nastavena na 3072/3072 KBit, u tarifu Plus 4096/4096kbit a u tarifu Ultra 6144/6144KBit.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.